kanarya Suit

HAKKIMIZDA

Yılların tecrübesi
0 +

hAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Kadıköy’de siz değerli misafirlerimize günlük kiralık daire hizmetinin kurumsal olarak gerçekleştiren KANARYA SUİT. Kadıköy merkezinde (fenerbahçe stadyumuna 200 mt, söğütlüçeşme istasyonuna 700 mt) suit ve jakuzili dairelerimiz ile sektörde öncü bir firmayız.

Misafirlerimizn kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamak en önemli prensibimizdir. Bir evde olması gerekenden fazlasını sunarak, %100 müşteri memnuniyetini kendine ilke benimsemiş olan firmamız, 24 saat boyunca misafirlerimize her türlü teknik bakım ve resepsiyon hizmetini sağlamaktadır.

.

Vizyonumuz

Kanarya Suit, konuklarımıza unutulmaz anlar yaşatmak ve kusursuz bir konaklama deneyimi sunmak için sürekli olarak gelişen bir lüks konaklama markası olmayı hedeflemektedir. Misafir memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, misafirlerimize evlerini aratmayan bir ortamda konforlu bir konaklama sağlamak ve benzersiz hizmet kalitesi ile öne çıkmak, vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Kanarya Suit, misafir odaklı bir anlayışla, yüksek kaliteli konaklama ve misafirperverlik hizmeti sunarak her konuğumuzun beklentilerini aşmayı amaçlamaktadır. Profesyonel ve özenli bir ekip, modern ve rahat tasarlanmış odalarımız ve çeşitli olanaklarımızla, konuklarımızın özel ihtiyaçlarına özenle yaklaşarak onları evlerinde hissettirmeyi hedefliyoruz. 

Yılların Deneyimi
0 +
Odamlarımız
0 +
Mutlu Müşteri
0 K+
Profesyonel Kadro
0 +
Call Now Button